Citymaster 1650

Hako çok fonksiyonlu dış cephe temizleme makinesi.

Ek avantajlara sahip profesyonel kompakt temizleme makinesi, 3,5 t sınıfında yeni standartlar belirliyor: örneğin mafsallı direksiyon ve sürekli dört tekerlekten çekiş, hidrolik cihaz tahrikleri ve tam süspansiyonlu şasi. Ve daha fazla çalışma konforu, güvenlik ve verimlilik için kapsamlı yenilikler sunar - ister yalnızca kompakt bir süpürücü olarak, isterse tüm yıl boyunca belediye kullanımı için çok yönlü bir alet taşıyıcı olarak kullanıldığından bağımsız olarak.

Hako'nun Citymaster Serisi

Citymaster 1650

2 veya 3 fırçalı konfor süpürme sistemine sahip profesyonel bir süpürücü olarak Citymaster 1650 sadece mükemmel temizlik sonuçlarıyla etkilemekle kalmaz: patentli sirkülasyon suyu sistemi maksimum toz tutma ve böylece temiz egzoz havası ve mümkün olan en düşük partikül ve ince toz emisyonlarını sağlar. . Kullanıcının sağlığı ve doğrudan uygulama ortamı için açık bir avantaj. Citymaster 1650, maksimum esneklik ve ekonomi için yıl boyunca kullanılabilen bir cihaz olarak tasarlanmıştır. Süpürücü yetersiz kullanılıyorsa veya mevsim nedeniyle kullanılamıyorsa, diğer birçok uygulamaya hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürülebilir.
Örneğin:

  • B sınıfı ehliyet ile sürülebilir
  • Düşük tüketim ve emisyonlar
  • Ataşmanlar için verimli hidrolik tahrik
  • Geniş kabin, iş yerinde daha fazla ergonomi
  • Tam LED aydınlatma ve LED çalışma lambaları
  • Kış servisi
  • Yeşil alan bakımı ve yol kenarı
  • Yeşillendirme alanlarında çok yönlü çalışma
  • Çok kirli alanların yoğun ve nazik ıslak temizliği
Citymaster 650

Süpürücü

Citymaster 650

ıslak temizlik

Citymaster 650

Kış servisi

Citymaster 650

Yeşil bakım

Citymaster 650

Ulaşım

En yüksek talepler için birinci sınıf çözüm

Operatör için; Daha fazla sürüş ve kullanım konforu: Makinenin sürücü çalışma alanının ödüllü, ergonomik tasarımı ve arkaya dost hızlı değiştirme sistemi için AGR sertifikalı.

Çevre için; Daha az yakıt tüketimi ve daha az emisyon: akıllı tahrikler, partikül filtreli düşük emisyonlu motor ve EUnited sertifikalı toz kontrol sistemi.

Mükemmel sonuçlar için; En yüksek düzeyde esneklik ve verimlilik: her mevsimsel gereksinim için çok çeşitli ataşmanlara ve üst yapılara sahip çok işlevli makine.

En iyi makine bile ancak operatörü kadar verimli ve yeteneklidir. Citymaster 1650'nin ergonomik bir mobil iş yeri olarak tasarlanmasının nedeni budur. Örneğin, yüksekliği ve eğimi ayarlanabilen direksiyon simidi ve bireysel ayarlamalara izin veren konforlu bir koltuk ile. Ve kol dayanağına entegre edilmiş fonksiyonel elemanlara sahip kumanda paneli sayesinde kullanımı çok rahat.

Citymaster 1650, şehirdeki tüm asfalt yüzeylerde kısıtlama olmaksızın ve maksimum yükte kullanılabilir. Makinenin özellikle düşük ince toz, parçacık ve gürültü emisyonlarının yanı sıra gelişmiş güvenlik konsepti, şehir içi ve yerleşim alanlarında sabah erken veya gece geç saatlerde bile çalışmaya olanak tanır.

Profesyonel bir süpürücü olarak kullanılmasına ek olarak, bu makine, ataşmanların ve üst yapının ve kenetlenmenin arkadan dostça ve aletsiz değiştirilmesine olanak tanıyan hızlı değiştirme sistemi sayesinde, çok çeşitli farklı uygulamalar için kolayca ve zahmetsizce yeniden şekillendirilebilir. makinenin dört arayüzüne.

2 veya 3 süpürge sistemli süpürücü

2 veya 3 süpürge konfor süpürme sistemi ile donatılmış profesyonel bir süpürücü olarak Citymaster 1650 sadece mükemmel temizlik sonuçları sağlamakla kalmaz: Patentli sirkülasyon suyu sistemimiz, temiz egzoz havası ve mümkün olan en düşük partikül ve ince toz emisyonlarını sağlamak için maksimum toz kontrolü sunar, Bu, hem operatörün sağlığı hem de yakın çevresi için açık bir faydadır.

Her seviyede mükemmel sonuçlar

Hidrolik süpürge kafası ayar sistemli süpürgeler, farklı oluk tiplerine uyarlanabilir.

Ön süpürme süpürgesi, patikaların ve hatta trafik adalarının ikinci seviye temizliği için de kullanılabilir.

Çift mafsallı süpürge kolu sayesinde, yolun bir tarafından süpürüldüğünden diğerine geçerken üniteyi ayarlamaya gerek yoktur.

Enerji tasarruflu bir üfleyiciye sahip teğetsel emiş sistemi, süpürme sistemi kaldırımlarda ve derzlerde kolay hareket ederken kir ve döküntülerin güvenilir bir şekilde toplanmasını sağlar.

Verimli ayırma sistemimiz, daha uzun boşaltma aralıkları için evrensel haznenin maksimum doldurulmasını sağlar.

Yabani ot süpürgesi, yabani otların mekanik olarak uzaklaştırılmasını ve toplanmasını sağlar.


Citymaster 1650
Motor (tip, emisyon standardı, egzoz gazı arıtma) Dizel, 55kW, Kademe V, DOC, DPF
Tip onayı / ehliyet Traktör T2a, B Sınıfı
Sürmek Hidrostat, 4x4, 40 km/s
Şasi ve direksiyon tam hidrolik mafsallı direksiyonlu şasi, helezon yaylı ve amortisörlü tam süspansiyonlu şasi, hızlı ataşman değiştirme sistemi
Lastikler 225/70 R15C // 255/65 R16 // 320/55-15 T559
Fren sistemi önde disk fren, arkada entegre park freni
Kabin ROPS testinden geçmiş 1 kişilik güvenlikli konfor kabini, güvenlik camı. Sürgülü pencereli 2 kapı, sıcak su ısıtma / klima (opsiyonel).
yüksüz ağırlıklar 2035 kg / 2570 kg / 2690 kg / 2570 kg (Toplam ağırlık/2B/3B/CC)
İzin verilen ağırlıklar 3500 kg / 1700 kg / 2400 kg (GVW/VA/HA)
Boyutlar 3830 x 1210 x 1970 mm