İHTİYACINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER

Sweepmaster Serisi

Süpürme ustaları, tamamen süpürme veya süpürme ve vakumlama atölyeleri, üretim salonları, depolar, park tesisleri veya açık alanlar söz konusu olduğunda ideal seçimdir. Hem arkada hem de binilebilir makinelerimiz, ekonomik verimlilik ve kullanım kolaylığı açısından mükemmel performans sağlar ve ayrıntılara çok dikkat edilerek tasarlanmıştır.

Arkasında yürüyen süpürücüler ve vakumlu süpürücüler

Sweepmaster ürün grubumuzdaki makineler, kir parçacıklarını, tozu ve hafif döküntüleri güvenilir bir şekilde süpürür. 3.000 m²/saate kadar temizlik performansı sağlayan bu ürünler, atölyelerde, üretim salonlarında ve depolarda kullanım veya hafif hizmet tipi dış mekan temizlik görevlerini gerçekleştirmek için idealdir. Hem makinelerin geniş kir haznesi kapasitesi hem de etkili filtre sistemleri verimli temizlik sağlar. Ve dahası: Her zaman yüksek düzeyde çalışma konforu dahildir.

Binekli süpürücüler ve vakumlu süpürücüler

Ekonomik olarak verimli, yüksek performanslı endüstriyel temizlik sağlarlar: Hako'nun Sweepmaster ürün serisinden binilebilir makineler. Spektrum, özellikle kompakt ve manevra kabiliyetine sahip makinelerden 16.000 m²/saat'in üzerinde bir temizleme performansı sağlayan evrensel modellere kadar uzanır. Her gereksinim için doğru çözüme sahibiz: Eldeki görev ister depoları ve üretim salonlarını isterse asfaltlanmış açık alanları temizlemek olsun: Sweepmaster modellerimiz, uygun maliyetli uygulama açısından en yüksek talepleri karşılar.