Yeni yolumuz belirlendi Kalite Servis Başarı

1947 yılından bu yana Endüstriyel Temizlik ve Belediyelere şehir temizlik araçları üreten Alman firması HAKO Group Hako, Minuterboos, Multicar, markalarını bünyesinde barındırmaktadır. Hako ve Multicar Almanya, minuteman ve powerboss Amerika Fabrikalarında üretilmektedir. Markalarımız Temizlik ve Belediyeciliğin ihtiyacı olan 10 litre zemin temizleme makinelerinden 4×4 çok fonksiyonlu araçlara sektörün ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Kalitesi Dünya çapında kabül görmüş derecelendirme kuruluşları tarafından onaylanmıştır. Hayat makine olarak bu üstün kaliteli markanın 2007 yılından bu yana satış ve satış sonrası servis hizmetlerini sunmaktan dolayı gururluyuz. Bize duyduğunuz güven ve destek için siz değerli müşterilerimize minnettarız. Konusunda uzman TEKNİK SERVİS ekibimizle ve satış öncesinden başlayan uygulama ve işletme tecrübemizle yedek parça, servis, bakım ve yerinde uygulama hizmetlerini en verimli biçimde veriyoruz. Hayat Makine olarak satış sonrası destekle de siz değerli müşterilerimizin daima yanınızdayız. Hayat Makine, müşteri beklenti ve sorunlarına kulak verir, taahhütlerini hızlı ve istenilen şekilde yerine getirir, sorunlara zamanında çözüm üretir.

Kurumsal Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetini, insana ve çevreye saygıyı, sektöründe lider ve en yaratıcı kuruluş olma hedefini, çalışan memnuniyetini temel ilkeler olarak benimsemiştir. Hedefimiz, müşterilerimizin sadece ürün sağlayıcısı olmaktan öte, onlarla karşılıklı güven üzerine kurulu uzun vadeli iş ortaklığı kurarak iş süreçlerine katma değer sağlamaktır.

Aynı zamanda gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmanın bir görev olduğu anlayışıyla doğayı, insanı ve çevreyi korumayı ön planda tutarak, yaptığımız tüm faaliyetlerde iş sağlığı ve güvenlik kurallarını uygulayarak yasal mevzuatlara uymayı taahhüt etmektedir.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, ortaklarımız ve toplum için sürekli yeni değer üreten, kaliteli ürünler sunan, güvenilir ve sürekli gelişen, kaynakları verimli kullanabilen, iyi bir çalışma ortamında yeteneklerin geliştirilebildiği, katılım ve ekip çalışmasının özendirildiği, çalışanlarına değer veren, müşterilerimizle kısa süreli değil, güvene dayalı kalıcı ve uzun süreli iş ilişkileri kurmak, toplumsal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek bir kurum olmanın onurunu çok uzun yıllar daha devam ettirmeyi temel ilke edinmiştir. Sektörün, Tercih edilen, öncü, en çok aranılan ve talep edilen sektörü olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, ortaklarımız ve toplum için sürekli yeni değer üreten, kaliteli ürünler sunan, güvenilir ve sürekli gelişen, kaynakları verimli kullanabilen, iyi bir çalışma ortamında yeteneklerin geliştirilebildiği, katılım ve ekip çalışmasının özendirildiği, çalışanlarına değer veren, müşterilerimizle kısa süreli değil, güvene dayalı kalıcı ve uzun süreli iş ilişkileri kurmak, toplumsal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek bir kurum olmanın onurunu çok uzun yıllar daha devam ettirmeyi temel ilke edinmiştir.


Hayat Makine Şubeleri

Hayat makine olarak bu üstün kaliteli markanın 2007 yılından bu yana satış ve satış sonrası servis hizmetlerini sunmaktan dolayı gururluyuz.

Merkez

Başakşehir / İSTANBUL

Hayat makine olarak İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Triko Center. 3S Blok No: 130 Başakşehir / İSTANBUL adresinde bu üstün kaliteli markanın 2007 yılından bu yana satış ve satış sonrası servis hizmetlerini sunmaktan dolayı gururluyuz. Bize duyduğunuz güven ve destek için siz değerli müşterilerimize minnettarız.

Sakarya Şube

Adapazarı / SAKARYA

Hayat makine olarak Papuccular Mah. Adnan Menderes Cad. No.92 Elektroworld yanı Adapazarı / SAKARYA adresinde bu üstün kaliteli markanın 2011 yılından bu yana satış ve satış sonrası servis hizmetlerini sunmaktan dolayı gururluyuz. Bize duyduğunuz güven ve destek için siz değerli müşterilerimize minnettarız.