İHTİYACINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER

Mastervac Ürün Kategorileri

Geniş Mastervac elektrikli süpürge yelpazesi, her ihtiyaca cevap verebilecek kapasitededir. 30 yılı aşkın süredir her sektörden üretici firmalarla çalışıyor, her ihtiyaca cevap verebilecek çok yönlü çözümler geliştiriyoruz. Mastervac elektrikli süpürgelerin farklı çeşitleri , sürekli veya ara sıra kullanım türü, güç kaynağı, emilen materyalin filtrelenmesi ve bertarafı bakımından farklılık gösterir. Endüstriyel ekstraksiyon sektöründeki uzmanlığımız, örneğin ilaç ve gıda endüstrileri, ince veya tehlikeli tozların işlenmesi, yağ ve talaşların bertaraf edilmesi gibi her sektör veya endüstriyel uygulama için özel çözümler ve aralıklar geliştirmemize olanak sağlamıştır. Mekanik Sanayi, ATEX elektrikli süpürge serisi aynı zamanda piyasadaki en eksiksiz ürünlerden biridir ve mevcut güvenlik düzenlemelerine uygundur.

Endüstriyel Elektrikli Süpürgeler

Mastervac Endüstriyel Elektrikli Süpürgeler

Endüstriyel vakum sektöründeki uzmanlığımız, ilaç ve gıda endüstrisi için ince veya tehlikeli toz arıtma, mekanik endüstrisinde yağ ve talaş imhası gibi her endüstriyel sektör veya uygulama için özel çözümler ve aralıklar geliştirmemize olanak sağlamıştır.

ÜRÜNLERİ İNCELE
Atex

Mastervac Merkezi Sistemler

Merkezi bir emiş sistemi sayesinde, en yakın emiş noktasına uygun aksesuarlarla basit bir şekilde bağlanarak her türlü bakım veya temizliği yapmak aslında mümkündür. Vakumlanan malzeme, genellikle binanın dışında, vakum oluşturan birimin yakınında...

ÜRÜNLERİ İNCELE
toz-toplayıcı

Mastervac Toz Toplayıcılar

Mastervac tekerlekli toz toplayıcı serisi, 0,75 ila 4 kW arasında değişen güçlerde mevcuttur ve çalışma ortamında sağlık ve güvenliği sağlamak için temel bir özellik olan mükemmel toz filtreleme sistemleri ile donatılmıştır.

ÜRÜNLERİ İNCELE
Ürün adı

Mastervac Pnömatik Taşıma

Mastervac pnömatik konveyörler, katı veya toz halindeki malzemelerin bir noktadan diğerine taşınması ihtiyacına cevap veren çözümü temsil eder. Modüler yapıları sayesinde, birden fazla üretim makinesine kolayca monte edilebilirler.

ÜRÜNLERİ İNCELE