Citymaster 400

Hako çok fonksiyonlu, işlevli alet taşıyıcı ve süpürücü.

Küçük çok yönlü, büyük potansiyel: Citymaster 400, çok çeşitli dış alanlara gerçek ekonomi getirir. Çünkü yıl boyunca düzenli olarak daha kısa temizlik işlerinin yapıldığı yerlerde de kullanımı faydalıdır. Çok işlevliliğinin devreye girdiği yer burasıdır: küçük ekipman taşıyıcı, süpürme işleri, yeşil bakım ve kış bakımı için hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürülebilir. Citymaster 400 o kadar kompakt, manevra kabiliyeti yüksek ve rahat ki, çalışmak saf bir zevke dönüşüyor.

Hako'nun Citymaster Serisi

Citymaster 400

Büyük ekonomi için çok yönlü küçük: Çeşitli ataşmanlar ve ataşmanlarla donatılmış Citymaster 400, neredeyse her türlü mevsimsel görevin üstesinden gelir - örneğin kış servisi ve yeşil bakımda. Hızlı değiştirme sistemi, ekipmanın basit, aletsiz ve arkası kolay bir şekilde değiştirilmesini sağlar. Eşsiz hızlı açılan kaplinler sayesinde büyük arka yapılar bile tek bir kişi tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde değiştirilebilir.
Örneğin:

  • Küçük araç genişliği ve yön dengesi mafsallı direksiyon
  • Dört tekerlekten çekişli ve bağımsız süspansiyonlu tam süspansiyonlu şasi
  • Ataşmanlar için verimli hidrolik tahrik
  • Hızlı değiştirme sistemi sayesinde aletsiz, arka dostu cihaz değişimi
  • Ergonomik işyeri tasarımı
  • Düşük çalışma gürültüsü
Citymaster 650

Süpürücü

Citymaster 650

Kış servisi

Citymaster 650

Yeşil bakım

Citymaster 650

Ulaşım

Küçüğün Gücü

Kompakt; Her yere gider: sadece 1,20 m'lik dönüş çapı ve bir şantiyeden şantiyeye bir römorkla kolay taşımaya izin veren boyutlarıyla.

Rahat; Küçük ama ferah: sırt dostu, yorulmadan çalışma için ergonomik çalışma yeri tasarımı ve iyi düşünülmüş ayrıntılar.

Tavizsiz; Birimiz Hepimiz İçin: Çok çeşitli ataşmanlar ve üst yapılarla yıl boyunca ekonomik kullanım için çok işlevli tasarım.

Büyük verimlilik için küçük, çok yönlü: Çeşitli ataşmanlar ve monte edilmiş ekipmanlarla donatılmış Citymaster 400, neredeyse her mevsimsel görevin üstesinden gelir – örneğin kış servisi ve yeşil alan bakımı. Hızlı bağlantı üçgeni, basit, alet gerektirmeyen ve sırt dostu bağlantı değişiklikleri sağlar. Eşsiz hızlı bağlantılar sayesinde büyük arka ataşmanlar bile tek bir kişi tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde değiştirilebilir.

Citymaster 400
Motor Benzin, 24,2 kW
Çekiş tahriki Hidrostat / 4x4 / 0-25 km/s
Şasi Mafsallı direksiyona sahip tam süspansiyonlu şasi
Arayüzler / bağlantı noktaları Hızlı değiştirme sistemi / 3
Hidrolik sistem (çalışma devreleri) 2 n / 48 l/dak / 150 bar
Boyutlar temel araç 2.660 x 1.137 x 1.990 mm
Ağırlıklar temel araç 1.850 kg GVW / 665 kg yük
Süpürücü: çalışma genişliği 1.550 mm
Etkili hazne kapasitesi 450 litre
Sürücü ehliyeti B Sınıfı, EC standardı