Citymaster 650

Hako çok fonksiyonlu dış cephe temizleme makinesi.

Çok işlevlilik sayesinde çoklu kullanım [...] Citymaster 650, çok yönlü bir alet taşıyıcı ve profesyonel süpürücü bir aradadır. Çeşitli ataşmanları ve ataşmanları dört bağlantı arabiriminde birleştirerek, birçok başka görevi üstlenebilir: örneğin kış servisi, yeşil bakım veya ıslak temizlik. Daha fazla verimlilik ve ekonomi için birkaç özel araç yerine bir makine yeterlidir.

Hako'nun Citymaster Serisi

Citymaster 650

Çok fonksiyonlu dış cephe temizleme makinesi.

Kompakt ekipman taşıyıcısı olarak temel versiyonda bile, Citymaster 650 2 t sınıfında yeni standartlar belirliyor: örneğin mafsallı direksiyon, tam elektronik kontrollü sürekli dört tekerlekten çekiş ve daha fazla çalışma konforu ve güvenliği için kapsamlı donanım. Çok işlevli tasarımı sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürülebilir: örneğin profesyonel bir süpürme makinesine veya kış servisi için güçlü bir temizleme aracına. Citymaster 650, kullanımda çok yönlülüğü temsil eder. Ve çoklu kullanım sayesinde büyük ekonomi için. Süpürme, belediye teknolojisindeki temel görevlerden biridir. Citymaster 650 bunları hızlı, güvenilir ve verimli bir şekilde yerine getirir: hidrolik olarak çalıştırılan 2 fırçalı süpürme ünitesi, hızlı değiştirilebilen emme nozulu ve Intelli-Flap ® kaba malzeme kapağı ile patentli sirkülasyon suyu sistemi, üflenen tozu mümkün olduğu kadar hapseder ve böylece temiz egzoz havası ve mümkün olan en düşük partikül ve ince toz emisyonu sağlar.

  • Küçük araç genişliği ve mafsallı mafsallı dengeli direksiyon
  • Enerji tasarruflu sürüş kontrolü ve azaltılmış tüketim değerleri için üç performans seviyesi
  • Verimli hidrolik ataşman tahriki
  • Geniş kabin, iş yerinde daha fazla ergonomi
  • Tam LED aydınlatma sistemi artı LED çalışma lambaları
Citymaster 650

Süpürücü

Citymaster 650

ıslak temizlik

Citymaster 650

Kış servisi

Citymaster 650

Yeşil bakım

Citymaster 650

Ulaşım

Kentsel alanlar için tam profesyonel

Daha fazla özgürlük; Kompakt, manevra kabiliyeti yüksek, ekonomik: en iyi çalışma sonuçları için - kaldırımlarda ve dar alanlarda bile.

Yılın 365 günü daha fazla esneklik : Her mevsimsel zorluk için çok işlevli ve çok çeşitli ataşman ve ataşmanlarla.

Daha fazla konfor; Operatör için üretildi: geniş, ergonomik çalışma alanı, basit kullanım konsepti ve arka dostu hızlı değiştirme sistemi.

Tüm işlevler, kol dayanağına entegre edilmiş tek el kumandası kullanılarak rahatlıkla kontrol edilebilir. Karmaşık çalışma görevlerinde, hidrolik sistem bir düğmeye basarak işlevsel diziyi tam otomatik olarak devralabilir.

Yüksek çözünürlüklü renkli ekrana ve otomatik parlaklık kontrolüne sahip ekran, çalıştırmayla ilgili tüm bilgileri net bir şekilde gösterir. Ve servis alarm saati aracılığıyla bir sonraki bakım tarihini otomatik olarak duyurur.

En kötü senaryoda tüm ilgili makine verilerine ve Hako hizmetine en hızlı bağlantıya erişim - sadece makinedeki hizmet QR kodunu tarayarak.

Direksiyon kolonu üzerindeki USB bağlantısı sayesinde, sürücü cep telefonunu işteyken şarj edebilir ve ayrıca acil bir durumda istediği zaman ulaşılabilir.

Sonbahar boyunca güvenli

Yapraklar ve ince dallar, yol kullanıcıları için hızla kayma tehlikesi oluşturur. Belediye teknolojisi için bu şu anlama gelir: sonbaharda bile düzenli süpürme işlemleri. Güçlü bir süpürme-emiş kombinasyonu olarak Citymaster 650, sokakları, patikaları ve meydanları sonbahar enkazından güvenle kurtarır.<

Yabani otlara karşı kimyasal içermez

Yabani ot süpürgesi ile yabani otlar mekanik olarak hızlı ve kolay bir şekilde temizlenebilir ve toplanabilir. Diğer bir avantaj: ot fırçası kontroller aracılığıyla kodlanmıştır - ayrı bir kontrol ünitesine gerek yoktur.


Citymaster 650
Motor
(tip, emisyon standardı,
egzoz gazı arıtma)
Dizel 25,5 kW, 2016/1628/EG Kademe V
Tip onayı / ehliyet traktör T2a (LoF), B Sınıfı
Sürmek Hidrostat, 4x4, 25 km/s
Şasi ve direksiyon Hidrolik olarak yönlendirilen, mafsallı 4 tekerlekli şasi; 53° direksiyon açısı, hızlı ataşman değiştirme sistemi
Lastikler 23 x 8.50-12 standart lastik // 270/50-12 konfor lastiği // 23 x 10.50-12 çim lastiği
Fren sistemi Dört tekerleğe de etki eden hidrostatik fren, arkada servis freni, Mekanik park freni
Arka tekerleklerde hacamat
Kabin ROPS testinden geçirilmiş 1 kişilik konforlu güvenlik kabini, Sürgülü pencereli çerçeve kapılar, Sıcak su ısıtma /
/ klima (isteğe bağlı)
yüksüz ağırlıklar 1430 kg (alet taşıyıcı), 1780 kg (süpürücü)
İzin verilen ağırlıklar 2200 kg / 1200 kg / 1500 kg (GVW/VA/HA)
Boyutlar (U x B x Y) 3126 x 1090 x 1969 mm