Sanayi Tipi Elektrik Süpürgeleri

İHTİYACINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER

Geniş Mastervac elektrikli süpürge serisi,

Mastervac yüksek vakum serisindeki endüstriyel elektrikli süpürgeler, çelikhaneler, dökümhaneler, çimento endüstrileri ve enerji santralleri gibi büyük miktarda malzemenin işlendiği ve düzenli bakım programları gerektiren ağır sanayideki temizlik ihtiyaçları için en iyi çözümdür.


  • Yoğun kullanım için tasarlandı
  • Toplanan malzemenin işlenmesinde son derece basitlik
  • Yüksek hacimli toplama kapasitesi
tehlikeli toz

Genel özellikleri

Mastervac yüksek vakum serisindeki endüstriyel elektrikli süpürgeler, çelikhaneler, dökümhaneler, çimento endüstrileri ve enerji santralleri gibi büyük miktarda malzemenin işlendiği ve düzenli bakım programları gerektiren ağır sanayideki temizlik ihtiyaçları için en iyi çözümdür. Güçlü kurulu loblu pompalar, son derece yüksek vakum ve hava akışı seviyeleri üretebilmenin yanı sıra, en ağır malzemeleri bile kolayca vakumlayarak temizlik için gereken süreyi en aza indirir ve sistem bakım programlarını basitleştirir. MHV hattı, forklift aracılığıyla kolayca taşınan konteynerlere boşaltma veya torbalara veya toplama noktalarına lokal boşaltma ile 1000 litreye kadar çeşitli toplama sistemleri sunar.

Yüksek verimli filtreler, performansı sabit tutarken aynı zamanda emme ünitesine koruma ve uzun ömür sağlayan alternatif oda temizleme sistemi aracılığıyla temizlenir. Malzemenin loblu pompalı bir ünite aracılığıyla vakumlanması, her gün üretim hatlarından kaçan tonlarca ürünü geri kazanarak, bitmiş ürün kalitesini artırarak ve ince toz varlığında bile güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayarak ağır sanayi şirketleri için atığı azaltır. Ayrıca etkili vakumlama ve temizleme, olası arızaları önleyerek sistemin ömrünü uzatır ve önemli miktarda mali tasarruf sağlar.