Makine Üzeri (OEM)

İHTİYACINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER

Geniş Mastervac elektrikli süpürge serisi,

Mastervac her zaman üretim tesisi verimliliğini artıracak ürünler tasarlamıştır. Bu alandaki engin deneyim, kompakt, modüler ve makine üzerine kurulumu kolay bir serinin geliştirilmesine yol açmıştır.


  • Kompakt, modüler üniteler
  • Gemideki makinelere basit kurulum
  • Bakım gerektirmez
tehlikeli toz
mastervac

AFM

Yüzey hazırlama çalışmaları sırasında oluşan toz gibi çok ince, kuru tozların toplanması ve bertaraf edilmesi için idealdir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Genel özellikleri

Mastervac her zaman üretim tesisi verimliliğini artıracak ürünler tasarlamıştır. Bu alandaki engin deneyim, kompakt, modüler ve makine üzerine kurulumu kolay bir serinin geliştirilmesine yol açmıştır. Dikey veya yatay yapıda, sabit tabanlı veya tekerlekli olarak sunulan Mastervac direkt emiş makineleri, özel müşteri ihtiyaçlarına göre seçilmektedir. Makine, müşterinin üretim sürecinde malzeme atıklarının ortaya çıktığı yere doğrudan bağlanarak minimum yer kaplayacak şekilde kurulabilir.

Makine üzerine monte edilen elektrikli süpürge, bakım nedeniyle aksama süresini en aza indirir, makinenin sıkışma riskini önler ve tüm üretim hattının sürekli temiz ve güvenli kalmasını sağlar. Ayrıca doğrudan emiş, operatörün müdahalesini gerektirmez; aksine hem en ince tozları filtreleyerek hem de daha kaba kesme talaşlarını toplayarak sürekli çalışabilir.