Seyreltik Fazlı Pnömatik Taşıma

İHTİYACINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER

Pnömatik taşıma sistemi, malzemenin bir noktadan diğerine taşınmasını kolaylaştırabilir ve iyileştirebilir, süreci hızlandırabilir, kirlenme riskini ortadan kaldırabilir ve işyerinde mutlak sağlık ve güvenliği sağlayabilir.


  • Komple sistem tasarımı ve özelleştirme
  • Maksimum verimlilik ve güvenlik garantilidir
  • İnce toz ve malzemelerin taşınması için uygundur
Seyreltik Fazlı Pnömatik Taşıma

Menzil özellikleri

Hafif tozların taşınması için Mastervac, tıbbi toz, kozmetik tozu, farmasötik toz, kimyasal toz veya 3D yazıcı tozu dahil olmak üzere, paketleme, dağıtım gibi operasyonlar için hızlı toz taşınmasını sağlamak için ideal çözüm olan seyreltik fazlı pnömatik taşıma sistemleri sunar. üretim hatlarında, dozajlamada ve karıştırmada. Seyreltik fazlı pnömatik taşıma, boruların içinden akan büyük miktarda hava ve düşük su kaldırma yoluyla çalışır; bu, hareketli tozun küçük parçacıklarını asılı tutarak sıvı hareketi sağlar.

Bu sistem özellikle bozulmadan tutulması gereken granülleri olmayan ürünler için endikedir; bu nedenle belirli parçacık boyutuna sahip malzemeler için önerilmez. Yoğun fazlı sistemlere göre kg/h değerleri göz önüne alındığında daha az miktarda ürün taşınır ancak seyreltik fazlı sistemler çok uzak mesafelere bile kolaylıkla ulaşabilmekte ve sürekli çalışabilmektedir.