Sıkıştırılmış Hava

İHTİYACINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER

Geniş Mastervac elektrikli süpürge serisi,

Basınçlı hava ile çalışan Mastervac elektrikli süpürgeler, elektrik gücünün sınırlı olduğu veya elektrik enerjisi kullanımının yasak olduğu tüm çalışma alanları ve üretim ortamları için ideal çözümdür.


  • Elektrik gücünün az olduğu veya hiç olmadığı yerler için idealdir
  • Kompakt, kullanımı kolay ve güçlü
  • Düşük basınçlı hava tüketimi
tehlikeli toz
mastervac

M 235 AIREX

Toz ve katı maddeleri süpürmek için basınçlı havayla çalışan elektrikli süpürge, ATEX bölge 1, 2, 21, 22 sertifikalı.

DAHA FAZLA BİLGİ

Genel özellikleri

Basınçlı hava ile çalışan Mastervac elektrikli süpürgeler, elektrik gücünün sınırlı olduğu veya elektrik enerjisi kullanımının yasak olduğu tüm çalışma alanları ve üretim ortamları için ideal çözümdür. Güçlü Venturi üniteleri tarafından üretilen basınçlı havadan elde edilen güç kaynağı, hava tüketimini düşük tutarken yüksek düzeyde performans sağlar ve sıvılarla karışmış olsa bile sıvıların, tozların ve katıların vakumlanmasıyla ilgili gereksinimleri karşılar.

Mastervac serisi, çalışma alanında kolayca hareket ettirilebilen, sağlam çelik yapıya sahip, kompakt, dayanıklı elektrikli süpürgeler sunar. Malzeme, müşterinin ihtiyacına göre seçilen 20 ila 200 litre arası çeşitli kapasitelerdeki kaplarda toplanır. Mastervac basınçlı hava serisi, yürürlükteki güvenlik standartlarına tam uyumlu olarak 1, 2, 21 ve 22. bölgelerde kullanıma yönelik bir dizi ATEX sertifikalı çözüm içerir.