Tek Fazlı ıslak ve Kuru

İHTİYACINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER

Geniş Mastervac elektrikli süpürge serisi,

Tek fazlı ıslak ve kuru elektrikli süpürgeler, üretim ve işyeri ortamlarındaki genel temizlik ve rutin bakım işlemleri için ideal araçlardır.


  • Kompakt ve taşıması kolay
  • Yüksek vakum performansı
  • Ergonomik ve kullanımı kolay
tek fazlı ıslak kuru

Genel özellikleri

Tek fazlı ıslak ve kuru elektrikli süpürgeler, üretim ve işyeri ortamlarındaki genel temizlik ve rutin bakım işlemleri için ideal araçlardır. Tekerlekli üniteler kompakttır, çalışma alanlarında taşınmak için idealdir ve endüstriyel elektrikli süpürgenin performansını profesyonel elektrikli süpürgenin pratik kullanımıyla birleştiren çelik yapı sayesinde sağlamdır. Mastervac'ın tek fazlı serisindeki elektrikli süpürgeler, ince toz gibi atık ve kalıntıların yanı sıra sürekli olmayan kullanım için sıvılarla karışmış katıları da gidermek için idealdir.

Kompakt boyutlar, kartuş veya yıldız filtreler sayesinde motoru vakumlanan tozdan koruyan ve parçacıkların tekrar havaya salınmasını önleyen yüksek verimli bir filtreleme sistemini gizler. Manuel filtre temizleme sistemleri, yüksek vakum performansı sağlar ve elektrikli süpürgenin uzun ömürlü olmasını sağlar. Bu seride , yüksek vakum performansı sağlayan bir, iki veya üç bağımsız by-pass tek fazlı motora sahip bir emme ünitesi bulunur . Tekerlekli kullanışlı çerçeve, çalışma alanında hareket etmeyi kolaylaştırır ve tanktaki veya sonsuz torbalardaki toplama sistemi, vakumlanan malzemenin pratik bir şekilde atılmasını sağlar.