Temiz Odalar

İHTİYACINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER

Geniş Mastervac elektrikli süpürge serisi,

Temiz bir odada çalışmak için ekipmanın UNI ISO 14644-1 standardına uygun olarak çalışma alanının kirlenmemesini sağlayan hijyen ve güvenlik standartlarına uygun olması gerekir.


  • Maksimum hava filtreleme seviyeleri
  • ISO4 sınıfına kadar temiz odalar için uyumlu
  • Bitmiş ürünlerin maksimum kalitesi
tehlikeli toz
mastervac

CC 1000 D

Yüzey hazırlama çalışmaları sırasında oluşan toz gibi çok ince, kuru tozların toplanması ve bertaraf edilmesi için idealdir.

DAHA FAZLA BİLGİ
mastervac

CC 1000 WD

Yüzey hazırlama çalışmaları sırasında oluşan toz gibi çok ince, kuru tozların toplanması ve bertaraf edilmesi için idealdir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Genel özellikleri

Temiz bir odada çalışmak için ekipmanın UNI ISO 14644-1 standardına uygun olarak çalışma alanının kirlenmemesini sağlayan hijyen ve güvenlik standartlarına uygun olması gerekir. Mastervac, ekipmanın kabul edilebilir toz emisyonlarını tanımlayan gerekliliklere uygunluk sertifikasına sahip, ISO4 sınıfına kadar temiz odalarda kullanıma uygun bir dizi elektrikli süpürge sunmaktadır. Temiz odalara yönelik Mastervac elektrikli süpürgeler, toz oluşumunu önleyen pürüzsüz yüzeylerle tamamen paslanmaz çelikten üretilmiştir ve aynı zamanda garantili güvenlik ve sterilizasyon için otoklavlanabilir

Vakumlanan malzeme doğrudan tek kullanımlık filtre torbalarında toplanarak operatörün güvenliği garanti edilir. U15 filtrelemenin birden fazla aşaması, elektrikli süpürgeden çıkan havanın tamamen temiz olmasını garanti eder. Kompakt boyutları onları elektronik, farmasötik ve kimya laboratuvarları için ideal müttefikler haline getiriyor. ISO4 sınıfına kadar temiz odalarda kullanılabildiği gibi genel temizlik amacıyla veya kullanılan makineye bağlanarak doğrudan kaynakta vakumlama amacıyla da kullanılabilirler.