Yağ ve Çapak

İHTİYACINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER

Geniş Mastervac elektrikli süpürge serisi,

Mastervac'ın en çok satan ürünleri arasında yağ, çapak ve talaş vakumlama ürünleri bulabiliriz. Aslında bu elektrikli süpürgeler, metalleri ve PVC'yi işlemek için yağ veya emülsiyonları yağlayıcı olarak kullanan CNC makineleri, torna tezgahları, freze makineleri ve kesme makinelerini kullananlar için ideal müttefiktir.


  • Yağların ve emülsiyonların geri kazanılması ve yeniden kullanılması
  • Azaltılmış makine aksama süresi
  • Basitleştirilmiş yağ ve talaş imhası
yağ, çapak
mastervac

MEKA 400 IF

Freze, torna, CNC makineleri gibi makinelerde kullanılan yağlayıcı yağların tanklarını boşaltmak için tasarlanmıştır..

DAHA FAZLA BİLGİ

Genel özellikleri

MEKA yağ ve talaş elektrikli süpürgeleri, talaşla karışmış yağların işlem kalıntılarını emerek, ızgara ve eleklerden geçirerek içten ayrıştırabilir ve temiz yağı geri kazanırken güvenli bir şekilde bertaraf edilmesini sağlar. Ürün yelpazesinde bulunan çeşitli sıvı boşaltma sistemleri sayesinde, katı kalıntılardan filtrelenen yağ veya emülsiyon, yeni bir çalışma döngüsünde yeniden kullanılmak üzere geri kazanılabilir.

Metal ızgaralar ve polipropilen filtrelerin içerisinden süzülen talaşlar da kolaylıkla ve güvenli bir şekilde bertaraf edilebilmektedir. Toplama sistemleri, eş zamanlı vakum ve boşaltma seçeneğiyle hızlı ve verimli bir şekilde çalışmak üzere 100 ila 600 litre arasında sıvı ve 40 ila 70 litre arasında talaş ve katı madde içerebilmektedir.