Scrubmaster B75 i

Otonom zemin kurutma makinesi

Hako'nun Scrubmaster Serisi

Scrubmaster B75 i

İster disk fırçalarla, ister iki ek yan fırçalı rulo fırçalarla: Scrubmaster B75 i, öğrenilen rotaları bağımsız, güvenilir ve emniyetli bir şekilde temizler. Çünkü 3D kamera sistemi ve sertifikalı LiDAR sensörleri, yalnızca verimli navigasyon sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda güvenlik standartlarına da uyum sağlıyor. Yeni rotaların çalıştırılması ve öğretilmesi sezgisel olduğu kadar basittir. Diğer bir avantaj: Scrubmaster B75 i, aradaki hızlı temizlik işleri için geleneksel arkadan itmeli zemin temizleme makinesi olarak manuel olarak da çalıştırılabilir - uzatılabilir tutamak sayesinde ergonomiktir.

  • Yenilikçi görüntü işleme teknolojisi ile otonom sürüş ve temizlik
  • Rotaların basit, sezgisel öğrenimi
  • Güvenlik standartlarına uygunluk
  • Disk veya rulo fırça ile
  • Geleneksel arkadan itmeli yıkayıcı olarak da kullanılabilir
  • Manuel kullanımda ergonomik

Geleceğin zorlukları için tasarlandı

Scrubmaster B75 i, Temizlik makinelerinin ekonomikliği ve verimliliğine yönelik gerekliliklere ek olarak, sürdürülebilirlik, çevre koruma ve iş sağlığı ve güvenliği talepleri hem yasal hem de müşteri tarafında giderek daha yüksek sesle dile getiriliyor. Otonom temizleme sistemleri, akıllı, geleceğe hazır teknoloji ile tüm gereksinimleri karşılamamız için mantıklı bir adımdır.

İnsan dokunuşu yok

Scrubmaster B75 i, Otonom temizleme sistemleri, yalnızca artan vasıflı işçi eksikliğine değil, aynı zamanda zamanımızın zorluklarına da iyi bir yanıttır. Çünkü temizlik ekibini rahatlatmakla kalmaz, aynı zamanda kontamine olabilecek sıvılarla temasını da en aza indirirler.

Scrubmaster B75 i
Çalışma genişliği disk fırça / rulo fırça
santimetre
65 / 54
Etkili silecek genişliği
santimetre
76
Teorik alan kapsamı Disk fırça / rulo fırça
m²/saat
2.340 / 1.980
Tatlı/atık su deposu
ben
75 / 75
pil lityum
Pil ömrü (bataryaya bağlı olarak)
en azından
120 ila 180
Boyutlar (U x G x Y)
mm
105x74.5x120
Maksimum toplam ağırlık (bataryaya bağlı olarak)
kilogram
330