Scrubmaster B75 R

Kapalı alanları temizlemek için arkadan yürünebilen yıkayıcı-kurutucu

Hako'nun Scrubmaster Serisi

Scrubmaster B75 R

Ekonomik açıdan verimli temizlik ve rahat çalışma sağlar: Son derece kompakt ve yüksek manevra kabiliyetine sahip olan Scrubmaster B75 R, daha önce yalnızca arkadan itmeli yıkayıcılar tarafından erişilebilen alanlarda çalışabilir. Bir düğmeye basılarak kademeli olarak azaltılabilen taşıma modunda 6 km/saate kadar azami hızı ve özellikle uzun çalışma süreleri, bu binilebilir zemin yıkayıcının daha büyük alanları daha kısa sürede temizlemesini sağlar. Hako, tüm makinelerimizle birlikte servis planları sunabilir, bu, temizlik makinelerinizin önümüzdeki yıllarda en yüksek verimlilikte çalışabileceği konusunda içiniz rahat edebileceği anlamına gelir. Scrubmaster B75 R veya diğer Hako temizleme makinelerimizden herhangi biri hakkında bilgi almak için lütfen yukarıdaki iletişim formunu kullanın.

  • Rahat fırça boşaltma sistemi
  • Ergonomik ve sırt dostu koltuk tasarımı
  • Sezgisel işletim paneli
  • Yerleşik şarj cihazı, dünya çapındaki herhangi bir elektrik prizinde şarj edilmesini sağlar

Akıllı özellikler ekonomik olarak verimli çalışma sağlar

Scrubmaster B75 R, dünya çapındaki herhangi bir elektrik prizinden şarj edilmesini sağlayan IEC fişli geniş bir yerleşik şarj cihazı ile donatılmıştır. Öndeki çalışma lambası, loş odalarda bile temizlik sağlar (opsiyonel). İşletim panelindeki düğmeler net bir şekilde düzenlenmiştir, kendi kendini açıklayıcıdır ve kullanımı sezgiseldir. Aydınlatılmış ekranın okunması kolaydır ve sürücüyü her zaman makinenin mevcut çalışma durumu hakkında bilgilendirir.

Rahat bir şekilde otururken çalışma – dar alanlarda da

Scrubmaster B75, süpermarketlerin dar koridorları gibi dar alanların temizlenmesine olanak tanıyan özellikle incedir ve yüksek performans kapasitesi, çok daha geniş koridorların eşit derecede üstün temizliğini sağlar. Bu binilebilir yıkayıcı-kurutucu ile çalışmak son derece rahattır. Ergonomik olarak optimize edilmiş oturma pozisyonu, sürücünün her durumda çalışma alanını çok iyi bir şekilde görmesini sağlar.

Scrubmaster B75 R TB5500 TB650
Çalışma genişliği fırçalama
santimetre
55 65
teorik alan performansı
m²/saat
3000 3500
çalışma hızı
km/s
5 5.5
Fırça sistemi
disk disk
Çözelti deposu kapasitesi
ben
75 75
Geri kazanım tankı kapasitesi
ben
75 75
nominal voltaj
V
24 24
Toplam çıktı
kW
1.8 2.52
Pil kapasitesi, maks.
Ah
105 180
Silecek ile uzunluk
santimetre
147 147
Silecekli/sileceksiz genişlik
santimetre
72/76 76/86
Koltuğun üzerindeki yükseklik (kullanım kolu)
santimetre
121 121
Ağırlık, dolu, dahil. pil
kilogram
389-392 435-447