Scrubmaster B90 CL

Orta büyüklükten geniş alanlara kadar arkadan yürümeli yıkayıcı-kurutucu

Hako'nun Scrubmaster Serisi

Scrubmaster B90 CL

Bu zemin yıkayıcı kurutucular, geniş alanların, köşelerin ve kreynlerin bir karışımının olduğu çeşitli ortamlarda kullanım için idealdir. Hastanelerden, alışveriş merkezlerinden ve tren istasyonlarından depolara ve otoparklara. Bu zemin temizleme makinesi seçiminde, temizlik gereksinimlerinizi karşılamak için en iyi ticari halı temizleyicilerini ve bir dizi uygun zemin yıkama kurutma makinesini bulacaksınız. Bunun nedeni, her tür endüstriyel temizlik ekipmanının belirli ortamlarda mükemmel olacak ilgili bileşenlere sahip olmasıdır, bu nedenle , ister küçük zemin ovma makinelerimizden biri olsun, ister daha büyük modellerimize kadar, amaçlanan amacınızı yerine getirecek bir model keşfetmeniz zorunludur. 4.200 m²/saate kadar temizlik performansı sağlayan Scrubmaster B90 CL, alışveriş merkezleri ve süpermarketler, ofis binaları ve kamu kurumları veya üretim salonları ve depolar gibi orta büyüklükten geniş alanlara kadar verimli bir şekilde ovma ve kurutma için idealdir. Kaymaz ve iz bırakmayan lastikler sayesinde makinenin çekişi her zaman üstündür. Bu yıkayıcı-kurutucunun hem özel özellikleri hem de kullanım özellikleri, özellikle ekonomik olarak verimli çalışma sağlar.

  • Ağır hizmet tasarımı sayesinde yüksek düzeyde güvenilirlik ve en aza indirilmiş duruş süreleri
  • Çok çeşitli farklı çalışma genişlikleri mevcuttur
  • Sezgisel kullanım ve optimize edilmiş ergonomi
  • Akıllı yenilikler sayesinde daha az su ve temizlik kimyasalları tüketimi
  • Hako-AntiBac ® isteğe bağlı olarak veya B70 CL ile standart olarak mevcuttur

Hassas bölgeleri temizlemek için ideal

Hassas alanlar, HACCP konseptine göre maksimum hijyen veya temizlik gerektirir. Buna hastaneler, bakım evleri, kantin mutfakları veya gıda işleme şirketleri dahildir. Scrubmaster B90 CL, hijyen açısından hassas alanların temizlenmesi için gereken tüm özelliklerle donatılmıştır. Scrubmaster B90 CL, bireysel temizlik gereksinimlerini mükemmel şekilde karşılayacak şekilde yapılandırılabilir.

Maksimum ekonomik verimlilik: Her ayrıntıda

Ekonomik olarak verimli kullanım için optimize edilmiştir: arkadan yürünebilen yıkayıcı-kurutucu Scrubmaster B90 CL. Ağır hizmet tasarımı - makine bir fırça ünitesi ve pres döküm alüminyumdan yapılmış sileceklerle donatılmıştır - bu Scrubmaster'ı onarım maliyetlerini ve arıza sürelerini en aza indirirken özellikle güvenilir kılar. Hako'nun teknolojik liderliği, işletme maliyetlerinin düşürülmesine, ekonomik verimliliğin artırılmasına ve daha çevre dostu bir şekilde temizliğe katkıda bulunur.

Teknik veri Scrubmaster B90 CL Scrubmaster B90 CL WB
Çalışma genişliği fırçalama (cm) 65/75/85 60/70
Silecek genişliği (cm) 95/110/110 95/110
Teorik alan kapsamı (m2) 3.200/3.700/4.200 3.000/3.500
nominal voltaj 24 Volt 24 Volt
Fırça sayısı 2 tabak 2 silindirik
Çalışma hızı (km/s) 5 5
Hacim çözelti/geri kazanım tankı (l) 85/85 85/85
Genişlik, sileceksiz/silecekli (cm) 59/110/110 59/95/110
Pilsiz ağırlık (kg) 213 213
Pille birlikte ağırlık (ıslak) (kg) 415-480 415-480
Toplam çıktı (kW) 2.3/2.3/2.6 2.3/2.6